دوره صدور بليت قطار

دوره صدور بليت قطار دوره اي است که به منظور آشنايي علاقه‌مندان و متقاضيان کار در دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي، آژانس‌هاي هواپيمايي، دفاتر فروش بليت هواپيما، قطار و اتوبوس با مهارت هاي مورد نياز براي اشتغال در اين حوزه برگزار مي شود و فراگيران را با کليه اصول و مباني مورد نياز به منظور رزرو، خريد و فروش انواع بليت آشنا مي کند.

شرکت در دوره هاي آموزشي صدور بليت قطار و هواپیما تاثيرات بسزايي در روند افزايش سرعت، دقت و در نهايت کيفيت ارائه خدمات به مشتريان در مراکزي از قبيل شرکت‌ها و دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي، آژانس‌هاي هواپيمايي، دفاتر فروش بليت هاي هواپيما، قطار و اتوبوس خواهد داشت. افزايش سرعت و کيفيت در روند کار موجبات ايجاد رضايت خاطر مشتريان و به تبع آن افزايش راندمان کاري و موفقيت هاي اقتصادي را براي اين مراکز به همراه خواهد داشت.
يکي از مهم ترين ملزومات اشتغال در اين شرکت‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی، شرکت در دوره‌هاي آموزشی صدور بليت قطار می‌باشد. این دوره در جهت آموزش فرآیند صدور و فروش بلیت قطار برگزار می‌شود و شما میتوانید پس از شرکت در دوره و اخذ مدرک، به عنوان کارمند فروش بلیت قطار در شرکت‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی مشغول به کار شوید.

هدف دوره: آشنایی اپراتورها با سیستم ارتباط با مشتری و صدور بلیت قطارهای داخلی می باشد.

مهمترین سر فصل های این دوره عبارتند از:

-شناخت محیط کار
ارتباطات و مشتری مداری
آشنایی با واگن و خدمات مسافری
نظارت و تیکتینگ
تعرفه ی بلیت ها (داخلی-خارجی)
کاربری سیستم فروش بلیت امور مالی

شرایط و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:
– تصویر کارت ملی
– تصویر صفحه اول شناسنامه
–  اسکن عکس رسمی ۴*۳
– تصویر مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم)

– اسکن فیش واریزی

– شهریه دوره مصوب مرکز آموزش رجاء : 400/000 تومان

مبلغ فوق را به شماره حساب 0108884965005 با شناسه واریز 133100028  نزد بانک ملی، انبار توشه راه آهن کد 813 به نام شرکت حمل و نقل ریلی رجا واریز نمایید.