باشگاه فارغ التحصیلان آکادمی گردشگری هفتواد کویر

با سلام و احترام خدمت فارغ التحصیلان محترم آکادمی گردشگری هفتواد کویر

در حالیکه تمام کشورها و مقاصد گردشگری دنیا و به تبع آن کشور عزیزمان ایران در شرایط بحرانی ناشی از پاندمی کرونا به سر می برند، کسب و کارها و فعالینی موفق تر خواهند بود که بتوانند حضوری فعال و شایسته در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی داشته باشند و با معرفی کسب و کار، تخصص و توانایی های مرتبط، خود را برای حضور موفق در پساکرونا آماده کنند.

از اینرو ما در آکادمی هفتواد کویر و در راستای مسئولیت اجتماعی خود که همان همراهی همیشگی با اعضای محترم خانواده مان می باشد سعی کردیم خدمتی جدید برای شما فراهم کنیم.

✨ معرفی فارغ التحصیلان آکادمی هفتواد کویر در وب سایت این مرکز آموزشی، فرصتی است برای شناخته شدن شما و معرفی کسب و کار و تخصص شما به کارفرمایان و مدیران تاسیسات گردشگری از جمله مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و شرکت های هواپیمایی، مدیران هتل ها و سایر واحدهای اقامتی، مدیران استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، راهنمایان گردشگری سراسر کشور که قصد همکاری با راهنمایان بومی و تخصصی دارند و….
لذا داشتن یک پروفایل اختصاصی می تواند در تحقق این امر مهم به شما یاری رساند.

✨ شایان ذکر است وبسایت آکادمی گردشگری تنها مرجع تخصصی جهت معرفی افراد متخصص و آموزش دیده در صنعت گردشگری و هتلداری می باشد که در استان کرمان فعالیت می کند.

✨ در این راستا و به منظور درج اطلاعات خود در بخش فارغ التحصیلان وب سایت آکادمی، لطفا از طریق دکمه زیر، فرم را تکمیل نمایید.

خواهشمند است قبل از تکمیل فرم به نکات زیر توجه داشته باشید:

۱. همراهانی که از سایر استانها در دوره های ما شرکت کرده اند نیز می توانند اطلاعات خود را ارسال کنند و پروفایل اختصاصی داشته باشند.

۲. بسته به نوع دوره تخصصی که از خدمات آموزشی آکادمی هفتواد کویر استفاده کرده اید ممکن است تکمیل کردن برخی از فیلدها ضرورتی نداشته باشد.

۳. در بخش دوره تخصصی اگر بیش از یک دوره شرکت کرده اید نام سایر دوره ها را نیز ذکر بفرمایید.

۴. در بخش فعالیت های تخصصی می توانید سایر تخصص ها و سوابق شغلی و تجربی مرتبط با حوزه کاری را ذکر بفرمایید.

۵. توجه داشته باشید ارسال شماره تماس و آدرس شبکه های اجتماعی از طرف شما، به منزله دادن اختیار به آکادمی به منظور درج آنها در وبسایت خواهد بود.لذا در صورت عدم تمایل می توانید بخش مربوطه در فرم را تکمیل نفرمایید و امکان برقراری تماس و ارتباط را از طریق آدرس ایمیل ذکر بفرمایید.هرچند پیشنهاد ما در اختیار قرار دادن تمامی راه های ارتباطی با سایر فعالین گردشگری می باشد.

۶. مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و تاسیسات اقامتی می توانند آدرس وبسایت و شماره تماس ثابت مجموعه خود را اعلام بفرمایند.

راهنمایان گردشگری که دارای وبسایت تخصصی شخصی می باشند در ذکر آن مجاز هستند.

۷. حداکثر حجم تصویر پروفایل شما میبایست 1 مگابایت باشد و پیشنهاد می شود از تصویر رسمی و پرسنلی استفاده نشود.

در صورت عدم دسترسی به تصویر مناسب در سیستم به هنگام تکمیل فرم می توانید آن را به صورت جداگانه در واتساپ برای ما ارسال بفرمایید.

همچنین پروفایل شما حتما میبایست دارای عکس پروفایل حقیقی باشد.

۸. این خدمت به صورت رایگان و صرفا برای فارغ التحصیلان آکادمی گردشگری هفتواد کویر فراهم شده است. لذا خواهشمند است سایرین از تکمیل و ارسال اطلاعات خودداری فرمایند.

📞 همراهان گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال بیشتر می توانید با کارشناسان آموزش مجموعه در ارتباط باشید.

امیدواریم ارائه این خدمت بتواند در معرفی زمینه های کاری و همکاری های بیشتر شما در آینده مثمرثمر باشد.